VIDEO/ Në Kosovë për të festuar, Rita Ora merr propozimin “bombë”: A do të martohesh me mua? – AlpeGossip
VIDEO/ Në Kosovë për të festuar, Rita Ora merr propozimin “bombë”: A do të martohesh me mua?

VIDEO/ Në Kosovë për të festuar, Rita Ora merr propozimin “bombë”: A do të martohesh me mua?

Pak pasi ka mbërritur në aeroportin e Prishtinës, Rita Ora ka mbajtur një konferencë për mediat, nga ku ka uruar të gjithë shqiptarët për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.
Bukuroshja me origjinë shqiptare ka deklaruar se Kosova është një vend i vogël, por ka një popull luftarak dhe me vlera të mëdha.

Theksojmë se Rita do të këndojë në sheshin kryesor të Prishtinës, ndërkohë që Kosova përgatitet për një festë madhështore.

Rita ka deklaruar se është shumë e lumtur që ndodhet në Kosovë dhe ka njoftuar se performanca e saj fillon në orën 22:00.

Por pyetja e një prej gazetarëve e ka bërë këngëtaren të qeshë më lot.

Gazetari i RTV Dukagjinit ka kapur ngushtë yllin botëror , duke i propozuar për martesë.

Pyetja e tij, “Rita a do martohesh me mua?” i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Ndërkohë këngëtarja është shprehur se:

Nuk e di, po e mendoj pak. Ndoshta mund të kemi një takim si fillim, pse jo ”