NË PLAZH ME TAKA/ Vetëm Victoria Beckham mund të ngjajë kaq bukur (FOTO) – AlpeGossip
NË PLAZH ME TAKA/ Vetëm Victoria Beckham mund të ngjajë kaq bukur (FOTO)

NË PLAZH ME TAKA/ Vetëm Victoria Beckham mund të ngjajë kaq bukur (FOTO)

Victoria Beckham është ikonë e modës dhe e stilit. Me linjën e saj të veshjeve ka ngritur një perandori dhe asnjë nuk mund ta mohojë këtë fakt. Ditën e djeshme ajo është fotografuar me dy fëmijët e saj në plazh dhe më shumë se çdo gjë ra në sy veshja e ikonës së modës.

Ajo kishte zgjedhur një palë taka dhe një veshje aspak të zakontë për një ditë buzë detit. Por nëse mendoni se është e papërshtatshëme hidhini një sy fotove dhe do ndërroni mendje!