“PËR TË MOS U LËNDUAR…”/ Ledjana tha se ishte zhgënjim dhe i bëri bllok, Mevlani i përgjigjet – AlpeGossip
“PËR TË MOS U LËNDUAR…”/ Ledjana tha se ishte zhgënjim dhe i bëri bllok, Mevlani i përgjigjet

“PËR TË MOS U LËNDUAR…”/ Ledjana tha se ishte zhgënjim dhe i bëri bllok, Mevlani i përgjigjet

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 2”, Ledjana Prenga,  është rikthyer në “Për’puthen Prime” ku ka folur për marrëdhënien me Mevlanin dhe Antonelën, për të cilët tregoi se nuk ka asnjë kontakt. Ndërsa për vëllain e Mevlanit u shpreh se i uron suksese, por nuk do të pranonte që vëllai i saj të bëhej pjesë e programit.

Ledjana: Që në momentin që kam dalë nga programi, që i kam bërë bllok gjithandej. Mendoj që është histori e mbyllur. Kur është një moment që vjen fundi, thua nuk ka dicka që ka përmirësim. Po të kisha pasur ndonjë peng, do t’i kisha hequr bllokun dhe do t’i kisha shkruar.

Po me Antonelën jeni shoqe?

Ledjana: Jo, nuk flas. Zënkat kanë qenë të vërteta. Për vëllain e Mevlanit, i uroj suksese. Për vëllain tim, nuk do të pranoja kurrë. E para se nuk gjeta dashuri, e dyta se gjeta një zhgënjim…

E mënjeherë pas deklaratës së bujshme të Ledjanës, ka reaguar indirekt Mevlani në Instagram.

Ai ka postuar një story në të cilin ka shkruar: “Për të mos u lënduar dhe zhgënjyer mendohuni mirë para se ti falni dashurinë personit të gabuar”

.