NË PRITJE TË ËMBËL/ Orinda shkëlqen nga nuri i shtatzënisë. Moderatorja pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Orinda shkëlqen nga nuri i shtatzënisë. Moderatorja pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Orinda shkëlqen nga nuri i shtatzënisë. Moderatorja pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Siç tashmë dihet, çifti shumë i dashur për publikun, Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Orinda është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me vajzë.

Përgjatë kësaj periudhe Orinda është shfaqur në publik me rroba të gjera dhe ka pozuar rrallë me barkun e rrumbullakosur. Një ndër këto të rralla herë është sot, pasi moderatorja ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale.

Ajo ka treguar barkun e rrunbullakosur dhe shihet se shtatzënia i ka dhënë një nur komplet tjetër.

Kujtojmë se pak kohë më parë, i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, Turi tha se nuk e kanë menduar ende emrin e së voglës por duan që t’i fillojë me A.