“NËSE DON…”/ Mozzik dhe Loredana sjellin duetin e radhës (VIDEO) – AlpeGossip
“NËSE DON…”/ Mozzik dhe Loredana sjellin duetin e radhës (VIDEO)

“NËSE DON…”/ Mozzik dhe Loredana sjellin duetin e radhës (VIDEO)

Mozzik dhe Loredana nuk kanë nguruar të sjellin projekte të përbashkëta muzikore që kanë rezultuar shumë të suksesshme. Pas suksesit të “Rosenkrieg” dhe “Oh Digga”, ata publikuan në mesnatë hitin e radhës.

Kënga mban titullin “Nëse don” dhe sapo është publikuar në Youtube. E shoqëruar me klip, projekti përfshin momentet më të bukura dhe qesharake të dyshes, me miqtë dhe bashkëpunëtorët muzikor.

Sigurisht nuk munguan as sekuencat me vogëlushen e tyre, Hana. Kënga është pjesë e albumit të tyre të përbashkët “No rich parents”.