Nëse je shtatëzënë dhe në shtëpi, përdore dhe ti barkun si Emina (FOTO) – AlpeGossip
Nëse je shtatëzënë dhe në shtëpi, përdore dhe ti barkun si Emina (FOTO)

Nëse je shtatëzënë dhe në shtëpi, përdore dhe ti barkun si Emina (FOTO)

Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj, prej disa muajsh është në pritjen e ëmbël.

Bukuroshja me origjinë nga Mali i Zi nuk heziton të postojë foto për të treguar rutinën e saj të përditshme dhe linjat e rrumbullakosura nga shtatzania.

Këtë hera ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto gazmore në të cilën barkun e ka përdorur për të vendosur telekomandën e televizorit.

“Dhe barku është tëvolina ime e re”, ka shkruar Emina krahas fotos. Gjetje interesante, pasi jo vetëm gratë shtatzëna por edhe burrat “barkmëdhenj” mund ta zbatojnë.