TENDENCË/ Këto janë disa nga veshjet e veçanta të VIP-ave shqiptarë që zgjodhën për të pritur festat (FOTOT) – AlpeGossip
TENDENCË/ Këto janë disa nga veshjet e veçanta të VIP-ave shqiptarë që zgjodhën për të pritur festat (FOTOT)

TENDENCË/ Këto janë disa nga veshjet e veçanta të VIP-ave shqiptarë që zgjodhën për të pritur festat (FOTOT)

Jemi zyrtarisht në sezonin e festave të fundvitit dhe pak ditë na ndajnë nga nderrimi i vitit, qe per te gjithë ishte tejet i vështirë.

Tashmë në rrjetet sociale arrin te dallosh foto të VIP-ave shqiptarë të cilët nuk i kanë rezistuar veshjeve me detajet e festave.

Në fotot e postuara nga vetë ata shihen bluzat e Krishtlindjeve dhe Vitit të ri si dhe kordelet në formë dreri si dhe kapelja e babagjyshit të cilat janë simboli i festave.

Alpegossip.al ju sjell disa nga fotot dhe ju lë ju në dorë nëse do preferoni të visheni si VIP-at tanë për mirëpritjen e festave.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.