NUK KURSEJNË PËR VETEN/ Vajzat e ekranit që HARXHOJNË shuma të “kripura” për veshjet (FOTOT) – AlpeGossip
NUK KURSEJNË PËR VETEN/ Vajzat e ekranit që HARXHOJNË shuma të “kripura” për veshjet (FOTOT)

NUK KURSEJNË PËR VETEN/ Vajzat e ekranit që HARXHOJNË shuma të “kripura” për veshjet (FOTOT)

Në showbizzin shqiptar shumë prej vajzave VIP preferojnë të ndjekin modën dhe të duken bukur në sy të publikut që i ndjek. Shumë prej tyre shpesh herë nuk “dinë të kursejnë”.

Ato bien menjëherë në sy për veshjet e shtrenjta dhe pamjet e kuruar deri në detaje, pasi përkujdesi për veten është gjithçka.

Shpesh herë veshjet e tyre të shtrenjta janë komentuar shumë në rrjet dhe markat që ato përdorin më shumë.

Duke u nisur nga Luana Vjollca, Lori Hoxha, Loredana Zefi, Marina Vjollca e shumë të tjera janë emrat më të spikatur për shpenzimet e “kripura”.

Çmimet dhe markat e shtrenjta të tyre nga i nxjerr faqja e njohur “What they wearin”, ku emrat e lartpërmendur mbajnë rekord.

Alpegossip.al ju sjell disa nga ato.

Luana Vjollca

No description available.

No description available.

Lori Hoxha

No description available.

No description available.

Loredana Zefi

No description available.

No description available.

Marina Vjollca

No description available.

No description available.