“NGELE LAKURIQ”/ Pas pozicionit provokues Oriola Marashi ka dy fjalë për ndjekësin (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE LAKURIQ”/ Pas pozicionit provokues Oriola Marashi ka dy fjalë për ndjekësin (FOTO)

“NGELE LAKURIQ”/ Pas pozicionit provokues Oriola Marashi ka dy fjalë për ndjekësin (FOTO)

Modelja tërheqëse Oriola Marashi njihet për pozat e saj mjaft seksi. Sigurisht që hiret e saj janë të lakmuara, dhe shumë ndjekës e komplimentojnë pafund bukuroshen.

Ajo ka publikuar një foto me të brendshme blu, ku me një pozicion provokues nga pasqyra nxjerr në pah të pasmet.

Por, ka edhe nga ata që e kritikojnë për këto poza. Një komentues i shkruan modeles bukuroshe që në çdo foto ajo është nudo.

“Ngele tek të gjitha fotot lakuriq,”- shkruan ndjekësi në postimin e modeles.

Megjithatë edhe Oriola Marashi nuk ja ka përtuar: “Po edhe???”

Mesa duket modeles seksi nuk ja ndjen për kritika!