“NUK ËSHTË MIRË NË KËTË ORË…”/ Ja për çfarë e detyron Romeo Jonidën të bëjë në mes të natës (FOTOT) – AlpeGossip
“NUK ËSHTË MIRË NË KËTË ORË…”/ Ja për çfarë e detyron Romeo Jonidën të bëjë në mes të natës (FOTOT)

“NUK ËSHTË MIRË NË KËTË ORË…”/ Ja për çfarë e detyron Romeo Jonidën të bëjë në mes të natës (FOTOT)

Ndonëse prej 2 vitesh flitet për romancën e tyre, pas konfirmimit të lidhjes, Jonida dhe Romeo kanë qenë në qendër të mediave me dedikimet e ëmbla apo momentet funny që shpesh ndajnë me ndjekësit.

Kështu, nisur nga fakti se ata janë të dy shumë karizamtik, vlen të theksohet se përbëjnë një nga çiftet më të dashura të showbiz-it pasi pëlqehen shumë për energjitë pozitive që transmetojnë.

Sikundër, e keni parë Romeo është shumë i dhënë pas palestrës dhe ushtrimeve fizike dhe kjo gjë është lehtë e kuptueshme, përtej faktit që ai hedh shpesh foto e video duke treguar dedikimin e tij për ushtrime fizike.

E si duket këtë gjë po ia “imponon” edhe Jonidës, që për hir të së vërtetës, ka qenë gjithnjë në super formë, me një fizik për tu patur zili.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka shpërndarë disa Instastory, duke treguar se janë të dy në palestër dhe në njërën prej tyre shihet ku Romeo po e motivon në mënyrën e tij për të vijuar ushtrimet.

Padyshim duhet ta pranojmë se të gjithëve na duhet një Romeo për këtë gjë në jetën tonë, ndonëse për përtacët ky mund të duket si një hall, në fund do ia dini për nder.