NUK MBAROJNË SURPRIZAT/ Reperi dhe këngëtarja e njohur konfirmojnë pjesëmarrjen në “Kënga Magjike” – AlpeGossip
NUK MBAROJNË SURPRIZAT/ Reperi dhe këngëtarja e njohur konfirmojnë pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

NUK MBAROJNË SURPRIZAT/ Reperi dhe këngëtarja e njohur konfirmojnë pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Onat dhe Rovena Dilo kanë gati bashkëpunim e tyre e të parë. Prej disa muajsh asnjëri prej tyre nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor dhe duket sa kanë pritur festivalin “Kënga Magjike”.

Ishte Onat ai që konfirmoi pjesëmarrjen në ‘Kënga Magjike” bashkë me këngëtaren pasi postoi në Instagram foto krahas saj.

Rovena ka qënë pjesëmarrëse me këngën “Ke le për mu” vitin e kaluar në festivalin e këngës, ndërsa për Onat kjo është hera e parë që merr pjesë në “Kënga Magjike”.