NUK NDALET INGRIT GJONI/ I dhuron djalit makinë luksoze për ditëlindje (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NUK NDALET INGRIT GJONI/ I dhuron djalit makinë luksoze për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

NUK NDALET INGRIT GJONI/ I dhuron djalit makinë luksoze për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

Pak ditë më parë djali i Ingrit Gjonit festoi ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë vogëlushi mori plot dhurata, nga Ingriti e të afërmit, por edhe nga personazhe të njohur.

Mirëpo ndonëse kanë kaluar ditë që nga ditëlindja e Paridit, Ingriti nuk ndalet duke i bërë dhurata.

Ditën e sotme këngëtarja e ka surprizuar djalin me një makinë të vogël portokalli.

Paridi është mahnitur me dhuratën dhe menjëherë ka nisur të luajë me të siç shihet në videon e mëposhtme.