NUK PO E NJOHIM DOT/ Pas Luanës dhe këngëtarja shqiptare ndryshon “Look” (FOTO) – AlpeGossip
NUK PO E NJOHIM DOT/ Pas Luanës dhe këngëtarja shqiptare ndryshon “Look” (FOTO)

NUK PO E NJOHIM DOT/ Pas Luanës dhe këngëtarja shqiptare ndryshon “Look” (FOTO)

Adelina Berisha është një ndër personazhet  shumë aktive dhe të ndjekur në rrjetin social Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto që na tërhoqi vëmendjen ,këngëtarja shfqet ,menjë “look” të ri.

Bjonde dhe flok të shkutra ishte zgjedhja e re e Adelinës por githashtu vetëm disa ditë më parë,Luana Vjollca zgjodhi po të njëtën “look”.