Ofertë e re për meshkujt/ 80 mijë dollarë për të qenë i dashuri i kësaj vajze – AlpeGossip
Ofertë e re për meshkujt/ 80 mijë dollarë për të qenë i dashuri i kësaj vajze

Ofertë e re për meshkujt/ 80 mijë dollarë për të qenë i dashuri i kësaj vajze

Fituesja më e re e lotarisë “EuroMillions” në Britani ofron mijëra dollarë për mashkullin që do jetë i dashuri i saj.

Jane Park është 23 vjeçe dhe po krijon një faqe ku meshkujt mund të aplikojnë për të dalë në darkë me të.

Park u bë e njohur në mbarë botën pasi fitoi 1 milion paundë (rreth 1,3 milionë euro) në moshën 17-vjeçare.

“Jane është e mahnitshme dhe ka aq shumë për të dhënë, por pas fitores e ka gjetur veten të vetmuar dhe ka patur fat të tmerrshëm.

Ajo nuk është kurrë e sigurt nëse e duan për veten apo paratë”, tha një burim pranë saj.