Orinda Huta flet për herë të parë për shtatzëninë: Duam të kemi një beb por … – AlpeGossip
Orinda Huta flet për herë të parë për shtatzëninë: Duam të kemi një beb por …

Orinda Huta flet për herë të parë për shtatzëninë: Duam të kemi një beb por …

Pak ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Orinda Huta është në pritje të ëmbël, lajm të cilin moderatorja e mohoi menjëherë duke u shprehur se nuk është i vërtet.

Mirëpo nuk vonoi shumë dhe javën e kaluar, e ftuar në “Dua të të bëj të lumtur”, disa foto të Orindës nga emisioni bënë të qarkullonin sërish lajmet e shtatzënisë.

Sot e ftuar në rubrikën “Për drekë me mua”, moderatorja e theksoi edhe njëherë që nuk është në pritje të ëmbël, por u shpreh se ajo dhe Turi dëshirojnë shumë një beb.

“Duam të kemi një beb”, tha Orinda dhe pas kësaj së bashku me të ftuarat e tjera ngrenë një dolli.