Oriola Marashi i nxjerr ‘sekretin’ Elvana Gjatës. Mos e humbisni këtë moment! (VIDEO) – AlpeGossip
Oriola Marashi i nxjerr ‘sekretin’ Elvana Gjatës. Mos e humbisni këtë moment! (VIDEO)

Oriola Marashi i nxjerr ‘sekretin’ Elvana Gjatës. Mos e humbisni këtë moment! (VIDEO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më seksi shqiptare, ndërsa Elvana ndër këngëtaret më të pëlqyera. Modelja e njour së fundmi ishte e ftuar tek koncerti që mbajti Gjata në kryeqytet me rastin e ditëlindjes se saj. Të ftuarit ishin të shumtë dhe shumë prej tyre bënë shumë zhurmë me prezencën e tyre. Përveçse fotot e VIPave pjesëmarrës ‘morën dhenë’, Oriola se fundmi ka postuar një video teksa dëgjohet Elvana kur këndon ‘live’ në festën e saj private, shkruan intv.al

Ehh, ky moment vërtet duhet të ketë qenë magjik, pasi i tillë u ‘pasqyrua’ edhe në rrjet. Sado Elvana dëshironte diçka private ku supozohej se nuk do bëhej publike, kjo pritej të ndodhte./intv.al/