KORONAVIRUSI/ Gjesti i madh, Almeda dhe Tolga nuk do t’i marrin qerat e nëntë banesave për dy muaj – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Gjesti i madh, Almeda dhe Tolga nuk do t’i marrin qerat e nëntë banesave për dy muaj

KORONAVIRUSI/ Gjesti i madh, Almeda dhe Tolga nuk do t’i marrin qerat e nëntë banesave për dy muaj

Ata kanë bërë një gjest human.

Almeda dhe Tolga kanë të lëshuara me qera 3 banesa në Amerikë dhe gjashtë në Turqi, shkruan Syri Kosova.

E mediat në shtetin turk kanë bërë të ditur se dyshja kanë vendosur që për këta dy muaj të rëndë për gjithë botën, mos t’i marrin qerat për këto nëntë apartamente.

Ky veprim i tyre është për t’u duartrokitur.