“OSCAR” 2020/ Të bukura, elegante dhe ekstravagante. Sfilata e yjeve në tapetin e kuq (FOTO) – AlpeGossip
“OSCAR” 2020/ Të bukura, elegante dhe ekstravagante. Sfilata e yjeve në tapetin e kuq (FOTO)

“OSCAR” 2020/ Të bukura, elegante dhe ekstravagante. Sfilata e yjeve në tapetin e kuq (FOTO)

Janë dorëzuar në Doby Theater në Los Angeles Cmimet Oscar 2020.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Në tapetin e kuq të eventit më të rëndësishëm të filmit në botë, kanë parakaluar yjet e kinemasë, të televizionit dhe muzikës, duke treguar të gjithë sharmin dhe elegancën e tyre.

Nga Scarlet Johanson, Blac Chyna, Charlize Theron etj, yjet sfilojnë në eventin e kinemasë.