PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME NOIZY/ Shihni çfarë i bën reperit të “OTR-s” Oriola – AlpeGossip
PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME NOIZY/ Shihni çfarë i bën reperit të “OTR-s” Oriola

PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME NOIZY/ Shihni çfarë i bën reperit të “OTR-s” Oriola

Bëri bujë në të gjitha mediat pak ditë më parë sherri mes Oriola Marashit dhe reperit Noizy. Siç dihet prej disa muajsh Oriola ishte pjesë e labelit ‘OTR’ ku dhe u përfol se do të sillte një këngë. Mirëpo, vetëm pak kohë më parë u vu re se dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe prej kohësh nuk ishin parë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sipas ‘Panorama Plus’ shkak për prishjen e miqësisë mes dy personazheve të njohur janë bërë mosmarrëveshjet mes tyre. Megjithatë pavarësisht se me Noizyn nuk flet duket se marrëdhëniet me pjesëtarët e tjerë të OTR, modelja e njohur nuk i ka prishur.

Ajo së fundmi ka treguar mbështetjen e saj për një nga anëtarët e grupit Matolale duke publikuar në ‘Instastory’ këngën e tij më të re të quajtur ‘Kapo’ dhe duke e etiketuar atë