PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të tretë – AlpeGossip
PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të tretë

PAS SKANDALIT TË TRADHËTISË/ Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të tretë

Adam Levine dhe Behati Prinsloo janë zyrtarisht prindër të tre fëmijëve! Këngëtari, 43 vjeç dhe ish modelja e Victoria’s Secret, 34 vjeç, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë, konfirmon një burim ekskluzivisht për PEOPLE.

Pas skandalit të tradhtisë, çifti i njohur i showbizit

Çifti, të cilët tashmë janë prindër të vajzave Gio Grace, 4, dhe Dusty Rose, 6, nuk kanë dhënë asnjë detaj të mëtejshëm.

Pas skandalit të tradhtisë, çifti i njohur i showbizit

Një burim i afërt me Prinsloo tha për PEOPLE se ajo dhe Levine janë të fokusuar “për të qenë prindërit më të mirë të mundshëm” pas akuzave për tradhti që bënë bujë pak kohë më parë.

Pas skandalit të tradhtisë, çifti i njohur i showbizit

Pas skandalit të tradhtisë, çifti i njohur i showbizit