Pas tutave në Parlament, më në fund Shalsi mësoi të vishet “për së mbari” (FOTO) – AlpeGossip
Pas tutave në Parlament, më në fund Shalsi mësoi të vishet “për së mbari” (FOTO)

Pas tutave në Parlament, më në fund Shalsi mësoi të vishet “për së mbari” (FOTO)

Herë me xhinse e herë me tuta, me kapuç leshi dhe me atlete, Eduard Shalsi ka qenë jo rrallëherë personazh i rubrikave të paparazzit te “Panorama Plus”.

Por këtë të enjte, në Parlament, Shalsi ishte veshur shumë bukur. Kostum të errët, këmishë të bardhë dhe kollare ngjyrë qielli, ku përtej etikës në veshje në Kuvend, mund të themi që Shalsi duket më bukur kështu sesa me tuta.