Pas videos me Noizy-n, Linda publikon pamjet shokuese: Shfaqet e zhveshur me dy meshkuj lakuriq (FOTO+18) – AlpeGossip
Pas videos me Noizy-n, Linda publikon pamjet shokuese: Shfaqet e zhveshur me dy meshkuj lakuriq (FOTO+18)

Pas videos me Noizy-n, Linda publikon pamjet shokuese: Shfaqet e zhveshur me dy meshkuj lakuriq (FOTO+18)

Pas largimit nga “Dance with me”, Linda Rei u largua për pak kohë nga vëmendja publike, por së fundmi ajo është rikthyer fuqishëm dhe sigurohet që çdo ditë të bëjë bujë me imazhet që publikon në rrjete sociale.

Sot Linda ka postuar dy foto që i kanë shokuar fansat. Në njërën foto ajo shfaqet e zhveshur pranë një mashkulli lakuriq, të shtrirë në një trung peme.

Ndërsa në foton tjetër Linda shfaqet mes dy meshkujsh, njëri prej të cilëve po e shikon në mënyrë provokuese.

Kujtojmë që së fundmi Linda është përfolur se ka nisur një lidhje të re pas disa fotove me një djalë, identiteti i të cilit nuk dihet ende.