Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit “cowgirl” edhe më të mirë – AlpeGossip
Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit “cowgirl” edhe më të mirë

Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit “cowgirl” edhe më të mirë

Duke kërkuar për ta bërë pozicionin cowgirl edhe më të këndshëm? Ndiqni këto pesë këshilla seksuale të thjeshta për të garantuar dhe orgazmë për të dy partnerët.

Cowgirl është pozicioni i dytë sekret seksual i Britanisë, zbulon një sondazh i Lovehoney.

Shumë çifte kryejnë rregullisht këtë lëvizje, e cila përfshin gratë që mbizotërojnë partnerët e tyre, transmeton lajmi.net.

Por edhe pse lëvizja kjo metodë tashmë është e gëzuar nga shumë, ka mënyra për ta bërë atë edhe më të kënaqshëm.

Pesë mënyra për të bërë cowgirl edhe më të mirë:

1. Ktheni mbrapa (duke i parë të pasmet dhe shpinën)

2. Të ketë një lider (të udhëheqë në shtrat)

3. Uluni

4. Përdorni unaza vibruese

5. Shtrihuni mbi partnerin