PJATA E PREFERUAR E GAZETARES/ Ja cfarë na gatuan Aulona Musta kur përton të… (FOTO) – AlpeGossip
PJATA E PREFERUAR E GAZETARES/ Ja cfarë na gatuan Aulona Musta kur përton të… (FOTO)

PJATA E PREFERUAR E GAZETARES/ Ja cfarë na gatuan Aulona Musta kur përton të… (FOTO)

Gatimi është një hobby që jo cdokush e preferon ta ushtroj, e aq më pak personat e njohur publikë të cilët rrallë herë i shohim në kuzhinë. Kjo ndodh për shkak të angazhimeve profesionale, ku dashur pa dashur VIP-at rrezikojnë të mos ushqehen shëndetshëm, nga ushqimet e shpejta që konsumojnë.

Kjo gjë nuk ndodh me gazetaren e njohur dhe moderatoren e emisionit “Thumb” Aulona Musta, të cilën e gjejmë gjithmonë aktive në rrjetin social Instagram.Kur bëhet fjalë për të ajo është “gjithmonë” në kuzhinë.

AlpeNews.al shkruan se gazetarja ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit e saj disa receta të shpejta dhe të shëndetshme gatimi, ndërsa ajo është duke shijuar pushimet e fundit  verore me familjen e saj.

Vajza merrni shembull nga Aulona!