NUDO NË VASKË/ Motra e futbollistit me poza provokuese…. (FOTO) – AlpeGossip
NUDO NË VASKË/ Motra e futbollistit me poza provokuese…. (FOTO)

NUDO NË VASKË/ Motra e futbollistit me poza provokuese…. (FOTO)

Motra e futbollistit të njohur ka publikuar disa foto nudo në profilin e saj në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Kristyna Schickova, motrën e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik.

Motra e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik i ka ‘turbulluar’ të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ditët e fundit ajo ka publikuar disa foto, ku shihet nudo në një vaskë. Bëhet fjalë për Kristyna Schickova.

Bukuroshja çeke mesa duket e ka marrë seriozisht industrinë e modës dhe i është futur me kokë. Shihni fotot, që nuk i lënë vend imagjinatës.