PO FILMONTE VETEN/ Enca mbytet teksa po hante rrush (VIDEO) – AlpeGossip
PO FILMONTE VETEN/ Enca mbytet teksa po hante rrush (VIDEO)

PO FILMONTE VETEN/ Enca mbytet teksa po hante rrush (VIDEO)

Pas një vere plot koncerte, Enca ka gjetur më në fund kohën për pushime dhe ndodhet në Belek, Turqi në një resort luksoz, së bashku me familjen e saj.

Në videon e fundit Enca shfaqet duke ngrënë një pjatë me fruta teksa bën një video.

Mirëpo në një moment ajo shtrembron fytyrën pasi i ngel një farë rrushi në fyt.

“Meqe familjareve te mi nuk ju jepet shume per foto, ju pershendes me nje video duke ngrene fruta derisa me ngel nje fare rrushi ne fyt, po ju ku po i kaloni pushimet?”, shkruan Enca krah videos.