POZAT TOPLESS TË ORIOLA MARASHIT NGA PLAZHI/ Ja ku ndodhej Eros Grezda në ato momente (FOTOT) – AlpeGossip
POZAT TOPLESS TË ORIOLA MARASHIT NGA PLAZHI/ Ja ku ndodhej Eros Grezda në ato momente (FOTOT)

POZAT TOPLESS TË ORIOLA MARASHIT NGA PLAZHI/ Ja ku ndodhej Eros Grezda në ato momente (FOTOT)

Eros Grezda duket se nuk po e shoqëron Oriola Marashin me pushime!

Modelja seksi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shijuar disa ditë relaksi në ishullin Ksamil, në Shqipëri. Ajo ka provokuar me disa foto mjaft të zjarrta ku ka pozuar edhe topless.

View this post on Instagram

Somewhere being skinny 😛

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Dhe ndonëse do të mendonit se fotot i ka realizuar partneri i saj futbollisti Eros Grezda, ky i fundit na ka treguar se nuk ndodhet pranë Oriolës.  Eros ka publikuar një foto ku shfaqet në shtëpi, duke parë një ndeshje futbolli.

Nuk e dimë se kush e shoqëron Oriolën me pushime, por dyshja ishin bashkë pak kohë më parë dhe këtë na e treguan edhe në postimet e tyre në Instagram.

Pak kohë më parë, mediat shkruanin se ka pasur një krizë në marrëdhënien e tyre. Miqtë e tyre kanë thënë për “Panorama Plus” se pas karantinës mes çiftit ka pasur disa probleme që lidhen me xhelozinë, duke e tensionuar lidhjen dhe duke krijuar një distancim.

Ata e kaluan bashkë karantinën në shtëpinë e Erosit në Kroaci, madje disa kohë më parë u përfol se futbollisti bëri që Oriola të heqë dorë nga ëndrra amerikane.

Po ashtu, thuhet se ata janë fejuar dhe këto thashetheme u përforcuan nga vetë modelja që postoi disa javë më parë disa foto në Instagram, ku binte në sy një unazë në gishtin e fejesës.

Deri në momentin që do ta bëjnë publike, le të shijojmë fotot fantastike që na servirin në rrjetet sociale.