POZUAN TEK "MURI I DASHURISË"/ Besi u kthehet çunave: Po aty dilnin çiftet... (FOTO) - AlpeGossip
POZUAN TEK “MURI I DASHURISË”/ Besi u kthehet çunave: Po aty dilnin çiftet… (FOTO)

POZUAN TEK “MURI I DASHURISË”/ Besi u kthehet çunave: Po aty dilnin çiftet… (FOTO)

Dasma e Vitit bëri bashkë shumë të njohur. Grupi muzikor i preferuar i shqiptarëve Threedots ishte aty. Ata postuan foto ndër të parët që ishin nisur pë në Como aty ku u mbajt dhe ceremonia.

Ditën e sotme Bruno postoi foto nga muri i dashurisë me një nga miqtë e tij më të mirë Klajdi Harunin.

Dhe si gjithmonë nuk mund të mungojnë komentet “thumbuese” të Bes Kallakut

“Po aty dilnin çiftet në foto o vllai”,-ka komentuar aktori i humorit.