”PSE KE PËRHAPUR LLAFE PËR MUA?” Genta e BB shpërthen me fjalë të pista live në emision – AlpeGossip
”PSE KE PËRHAPUR LLAFE PËR MUA?” Genta e BB shpërthen me fjalë të pista live në emision

”PSE KE PËRHAPUR LLAFE PËR MUA?” Genta e BB shpërthen me fjalë të pista live në emision

Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika ishte i ftuar së fundmi në “Glamour Zone” dhe gjatë emisionit, moderatorja i kërkoi të merrte në telefon dikë e ta akuzonte padrejtësisht për diçka. Xhani vendosi të merrte në telefon mikeshën e tij të ngushtë, ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin.

Ai e akuzoi Gentën se ka përhapur fjalë për të ndërsa ish-banorja bëri reagimin epik. Genta nisi ta ofendonte Xhanin me fjalë të pista duke shkaktuar shumë të qeshura.

“Jam me nerva, ça janë këto muhabete, ti me kë ke fol, ke përhapur llafe për mua, jo menaxhon këtë, jo mashtron ky”, i tha Xhani.

“Po ti qenke psikopat fare! Mbush nga mendja ti mo? Debil! O ti k**!”, iu përgjigj Genta.

Më pas Xhani i tregoi se ishin live në emision dhe e gjitha ishte një sfidë.