PUBLIKON FOTON SEKSI NË MESNATË/ Vajza e ish-deputetes së PD-së feston 20-vjetorin – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON SEKSI NË MESNATË/ Vajza e ish-deputetes së PD-së feston 20-vjetorin

PUBLIKON FOTON SEKSI NË MESNATË/ Vajza e ish-deputetes së PD-së feston 20-vjetorin

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, ka sot ditëlindjen!

Bukuroshja Ada ka pritur 20-vjetorin dhe i ka ururar vetes ditëlindjen me një foto tepër provokuese ku shfaqet me një body ngjyrë bojëqielli me shkëlqim.

Ada ka ndryshuar look kohët e fundit, pasi të gjithë e njihnim si një bjonde tërheqëse nga klipi i këngëtarit të njohur Ylli Limani.

Për të gjithë ju që nuk e keni parë, ajo ka qenë pjesë e klipit “Prej se jena nda” që u publikua në verën e 2018-s.

Pas eksperiencës si prezantuese në “Miss Universe Albania” dhe si modele tashmë, Ada provoi një tjetër zhanër dhe ia doli me sukses.