“PUNA E MENDJES ËSHTË SI B*THA”/ Shpërthen moderatorja: Mos hapni gojë (FOTO) - AlpeGossip
“PUNA E MENDJES ËSHTË SI B*THA”/ Shpërthen moderatorja: Mos hapni gojë (FOTO)

“PUNA E MENDJES ËSHTË SI B*THA”/ Shpërthen moderatorja: Mos hapni gojë (FOTO)

Dajana Shabani ka qenë në qendër të medias rozë këto kohë. E para për shkak të aksidentit që pësoi bashkë me vajzën e saj teksa udhëtonte me makinë, ku fatmirësisht gjithçka shkoi mirë. Dhe e dyta është lidhja e re e përfolur me boksierin, që pas divorcit nga ish-bashkëshorti.

Mesa duket moderatores nuk i kanë pëlqyer komentet që kanë qarkulluar në rrjet dhe ka dy fjalë për to.

“Kur nuk ma di historinë, mos hap gojë…Se puna e mendjes është si byça; e ke ose nuk e ke,”– ka shkruar Dajana në profilin e saj në InstaStory