Renato Mekolli PËRLOTET në emision, i kthehet Rudinës: Pse ma bëtë këtë? – AlpeGossip
Renato Mekolli PËRLOTET në emision, i kthehet Rudinës: Pse ma bëtë këtë?

Renato Mekolli PËRLOTET në emision, i kthehet Rudinës: Pse ma bëtë këtë?

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishte shefi i famshëm i kuzhinës, Renato Mekolli të cilin e njohin të gjithë për pjatat e shijshme, por jetën private e ka mbajtur gjithmonë për vete.

Për herë të parë Renato foli për familjen e tij të cilët jetojnë në Athinë dhe kishte sjellë edhe foto të pjesëtarëve të familjes, foto e cila sapo u shfaq në ekran e bëri Renaton të përlotej.

Ai prezantoi prindërit, vëllain dhe nipin e mbesën, Rafail dhe Kloi të cilët i shtojnë më shumë gëzim familjes.

Prindërit i kishin dërguar Renatos një videomesazh ku i shprehën dashurinë dhe i thanë se janë shumë krenarë për të. Ndërsa Renato me lot në sy iu drejtua Rudinës dhe i tha: “Pse ma bëtë këtë?”