RIKTHEHET Luana Vjollca! Me minifund dhe makinën luksoze, moderatorja “çmendi” fansat (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHEHET Luana Vjollca! Me minifund dhe makinën luksoze, moderatorja “çmendi” fansat (FOTO)

RIKTHEHET Luana Vjollca! Me minifund dhe makinën luksoze, moderatorja “çmendi” fansat (FOTO)

Ndonëse prej disa javësh nuk po shihet në ekran, Luana Vjollca mbetet sërish e shumë komentuar dhe në qendër të vëmendjes. Pas një jave inaktiviteti në Instagram, ajo është rikthyer sot për t’i lënë të gjithë gojë hapur.

Moderatorja dhe këngëtarja ka postuar një foto ku shihet e veshur me një kanotjere të zezë e fundin e shkurtër me dantella të cilin e ka ngritur pak me dorë.

Prapa saj bie në sy makina super luksoze e zezë të cilën siç duket Luana e ka ndërruar me të kuqen që ka pasur dikur.

“Bisha”, është përshkrimi që këngëtarja i ka lënë fotos teksa ka marrë qindra komplimenta nga fansat.