Ronela Hajati pozon pa makijazh dhe shikojeni mirë se kështu rri çdo ditë (FOTO) – AlpeGossip
Ronela Hajati pozon pa makijazh dhe shikojeni mirë se kështu rri çdo ditë (FOTO)

Ronela Hajati pozon pa makijazh dhe shikojeni mirë se kështu rri çdo ditë (FOTO)

Ajo njihet si një nga vajzat e ekranit shqiptar që bën transformimet më të papara të look-ut të saj.

Në fakt e kemi fjalën për klipet, pasi në jetën e përditshme, Ronela Hajati është shumë natyrale.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar sot një foto në lnstastory në të cilën shihet tërësisht pa grim:

“Nëse e shihni këtë fytyrë përreth sigurohuni ta njihni, jam unë … sepse e tillë jam çdo ditë”, ka shkruar ajo në foto.