Rozana Radi e gjeti kush ia gërvishti makinën: Kam frikë se do ta… (FOTO) – AlpeGossip
Rozana Radi e gjeti kush ia gërvishti makinën: Kam frikë se do ta… (FOTO)

Rozana Radi e gjeti kush ia gërvishti makinën: Kam frikë se do ta… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Rozana Radi e gjeti makinën e saj të gërvishur dhe të dëmtuar, teksa e kishte parkuar pranë shtëpisë.

Ajo e bëri çështjen publike dhe tha se do ta bëjë të pamundurën për ta gjetur se kush ia ka bërë këtë.

Dhe së fundmi Rozi ka bërë të ditur se dëmin ia ka shkaktuar dikush nga komshinjtë dhe gjithashtu ka treguar se ka pranuar përkrahje nga miqtë e shumtë të cilët e kanë mallkuar kryesin e dëmit.

“Unë nuk mallkoj por aq shumë sms që kam marrë ( të gjithë mallkojnë) komshiun që ma ka katandis makinën si mos më keq. Kam frikë se do ta zënë mallkimet përpara se ta zë policia. P.s me zor po pres ta shoh në fytyrë nëse ka një të tillë’’, ishin fjalët e Rozanës.