“Sa je shëndoshur ti”, deputeti i PD i habitur: Pse duket shumë? (VIDEO) – AlpeGossip
“Sa je shëndoshur ti”, deputeti i PD i habitur: Pse duket shumë? (VIDEO)

“Sa je shëndoshur ti”, deputeti i PD i habitur: Pse duket shumë? (VIDEO)

Deputeti i PD, Edi Paloka ishte i ftuar dje në emisonin “Opinion” në tv Klan, e pak para nisjes, në dhomën e grimit, kryeredaktorja e emisionit, Desada Metaj i drejtohet Palokës:

Sa je shëndoshur…

Ndërkohë, ky i fundit prek barkun dhe i thotë: Pse duket shumë?