“SA NJERËZ TË TRASHË JENI”/ Monika e Donaldi ngacmojnë Beniadën: E di çfarë do të thotë tu bëfsha… – AlpeGossip
“SA NJERËZ TË TRASHË JENI”/ Monika e Donaldi ngacmojnë Beniadën: E di çfarë do të thotë tu bëfsha…

“SA NJERËZ TË TRASHË JENI”/ Monika e Donaldi ngacmojnë Beniadën: E di çfarë do të thotë tu bëfsha…

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” nuk ka vetëm debate e sherre, por edhe momente gazmore. Beniada Nishani është banorja që ka sjellë shumë harmoni në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, kjo për shkak edhe të shqipes së saj të veçantë.

Mbrëmë teksa modelja po bisedonte me Donald Veshajn dhe Monika Lubonjën, nuk po kuptonte disa shprehje që ata i thanë. E si pasojë dy banorët nisën duke qeshur.

Pjesë nga biseda:

Beniada: Të hëngsha motrën

Donald: Filoqyl

Monika: Si ishte shprehja e motrës

Donaldi: T’u bëfsha

Monika: Të bëfsha motrën

Donaldi: Tu bëfsha është ajo shprehja…

Beniada: Po, të bëj diçka

Monika: Jo

Beniada: Si shanë në italisht dikë?

Beniada: Nuk ekzistojnë këto

Monika: Tu bëfsha është, më fal, të bësh akt seksual

Beniada: Po, e kuptova, nuk jam kaq derdimene

Donaldi: E di se si është në shqip, në zhargon

Beniada: Po, tu bëfsha

Donaldi: Lëre se kjo është në autobus

Beniada: Sa njerëz të trashë që jeni

Donaldi: Të trashë dolëm, qofte dolëm, të gjitha na i thanë