SARA PUBLIKON FOTON NGA PRSHTINA/ Vëmendjen e merr komenti i Xheraldinës, ja çfarë i shkruan – AlpeGossip
SARA PUBLIKON FOTON NGA PRSHTINA/ Vëmendjen e merr komenti i Xheraldinës, ja çfarë i shkruan

SARA PUBLIKON FOTON NGA PRSHTINA/ Vëmendjen e merr komenti i Xheraldinës, ja çfarë i shkruan

Në rrjetet sociale, por edhe në intervista të ndryshme Xheraldina ka treguar se ka një marrëdhënie fantastike me Sarën, e me ardhjen në jetë të Poem Blu, ky raport duhet të jetë bërë edhe më i ngushtë.

Çfarë bie në sy ama në cdo postim të Sarës janë komentet e Xheraldinës, që nuk harron ta ëmbëlsojë dhe përkëdhelë nusen e saj me fjalët më të dashura.

“E bukura, e mira”, ka shkruar ajo në foton ku Sara shfaqet në pishinë duke shijuar diellin.

Tani na thoni ju, a nuk do donit një vjehrrë tamam si Xheraldina?