"SHËTITJE ME MAMIN SEKSI"/ Pozat që na ËMBËLSUAN ditën: Nga Ami tek Jona - AlpeGossip
“SHËTITJE ME MAMIN SEKSI”/ Pozat që na ËMBËLSUAN ditën: Nga Ami tek Jona

“SHËTITJE ME MAMIN SEKSI”/ Pozat që na ËMBËLSUAN ditën: Nga Ami tek Jona

Ky vit mund të kosiderohet edhe si “viti i bebave” pasi shumë personazhe të njohur të ekranit dhe jo vetëm të huaj por edhe shqiptar janë bërë prindër.

Disa e kanë përjetuar për herë të parë këtë ndjesi dhe disa të tjerë janë bërë për herë të dytë.

Me anë të një vëzhgimi të vogël në rrjetin social Instagram kuptuam se mania e femrave më seksi të showbizit është të pozojn me karrocën e bebit dhe kjo foto është bërë virale.

Nuk mund ta mohojmë që këto poza janë të ëmbla dhe na kanë mahnitur. Ne iu njohim me disa prej nënave të cilat ndan me ndjekësit një foto nga shëtitja e tyre me vogëlushët.

Jona Spahiu

Amarda Toska

Delinda Disha

Zaimina Vasjari

Jonida Aliçkollari

/AlpeNews.al