SHFAQET SËRISH LEDION LIÇO/ Sara publikon foton e ëmbël të “djemve” të saj nga pushimet në Maldive – AlpeGossip
SHFAQET SËRISH LEDION LIÇO/ Sara publikon foton e ëmbël të “djemve” të saj nga pushimet në Maldive

SHFAQET SËRISH LEDION LIÇO/ Sara publikon foton e ëmbël të “djemve” të saj nga pushimet në Maldive

Mungesa  e moderatorit të njohur Ledion Liço është vënë re dukshëm në “Top Channel” dhe veçanërisht në rrjetet sociale, pasi mbylli Instagramin.

Herën e fundit që e pamë Ledionin ishte në një video të aktort të njohur të humorit Rezart Veleshnja i cili qëndronte pranë moderatorit dhe një tjetër aktori të “Portokallisë”, Erand Sojli.

Ndërkohë sot, Ledioni është shfaqur në një foto të publikuar nga bashkëshortja Sara, me të cilën ndodhet me pushime në Maldive.

Sara ka publikuar pamjen e ëmbël të dy djemve më të rëndësishëm në jetën e saj, Ledionit dhe djalit London.

“Djemtë”, shkruan Sara duke na treguar pamjen më të ëmbël që na kishin zënë sytë këtë mëngjes.