SHKËLQEU NË DASMËN E ARBANA OSMANIT/ Zbuloni sa ka kushtuar fustani i Xhensila Myrtezajt – AlpeGossip
SHKËLQEU NË DASMËN E ARBANA OSMANIT/ Zbuloni sa ka kushtuar fustani i Xhensila Myrtezajt

SHKËLQEU NË DASMËN E ARBANA OSMANIT/ Zbuloni sa ka kushtuar fustani i Xhensila Myrtezajt

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u martuan të shtunën në Toskana, Itali. Çifti nuk zbuloi asnjë detaj nga dasma, madje u kishte kërkuar të ftuarve që të mos publikonin asgjë në rrjetet e tyre sociale.

E teksa asnjë nga të ftuarit nuk postoi foto nga ceremonia apo dasma, sigurisht nuk munguan postimet ku treguan se si ata ishin veshur.

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit, zbuloni sa ka kushtuar

Xhensila Myrtezai postoi dje disa fotografi ku shfaqej së bashku me të bijën, Ajka.  E veshur me një fustan me lule, këngëtarja dukej e mahnitshme dhe e kombinuar me vajzën.

Por a jeni kuriozë të dini sa ka kushtuar fustani i saj?

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit, zbuloni sa ka kushtuar

Fustani në fjalë është i markës “Zimmerman” dhe çmimi fillestar i tij është 895 dollarë.

Kujtojmë se dy javë më parë, një fustan të tillë e kishte veshur Keisi Tola në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

Shkëlqeu në dasmën e Arbana Osmanit, zbuloni sa ka kushtuar