SHOKOHEN FANSAT/ Capital T flet për largimin nga muzika (FOTO) – AlpeGossip
SHOKOHEN FANSAT/ Capital T flet për largimin nga muzika (FOTO)

SHOKOHEN FANSAT/ Capital T flet për largimin nga muzika (FOTO)

Reperi Capital T ndër vite ka sjell një sërë këngësh që janë kthyer në hite, që e kanë bërë atë të jetë një ndër reperat më të suksesshëm dhe të kërkuar në vendin tonë.

Së fundmi, Trimi si rrallëherë i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ dhe ka zbuluar shumë për veten e tij. Ai është pyetur nga ndjekësit se nëse e ka menduar ndonjëherë që të largohet nga muzika dhe përgjigja e tij i ka shokuar të gjithë.

“Shpesh herë!”, është përgjigjur reperi duke treguar kështu se pavarësisht famës dhe fitimeve që ka marrë muzika edhe e ka lodhur.