“SI DY PIKA UJI”/ Andrra Destani prezanton motrën dhe të gjithëve iu ngelën sytë (FOTO) – AlpeGossip
“SI DY PIKA UJI”/ Andrra Destani prezanton motrën dhe të gjithëve iu ngelën sytë (FOTO)

“SI DY PIKA UJI”/ Andrra Destani prezanton motrën dhe të gjithëve iu ngelën sytë (FOTO)

Që prej martesës me këngëtarin e njohur Sinan Hoxha, Andrra Destani u kthye në një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku ka prezantuar së fundmi edhe motrën e saj.

Me rastin e 20 vjetorit të motrës, Arlindës, ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto të 20-vjeçares teksa feston dhe me siguri të gjithëve iu kanë ngelur sytë.

 

Siç e shohim në pamjet e publikuara, Arlinda ka ngjashmëri shumë të madhe me Andrrën.

“Urime 20 vjetorin princesha ime. Kush ka motër botën ka.”- shkruan Andrra krahas fotove me të.