SI DY PIKA UJI/ Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Nevina Shtylla ka nisur pushimet në jug të vendit. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Nevina ka pozuar me rrobabanjo dhe gjejeni çfarë? Ndjekësit kanë gjetur sozinë e saj dhe janë si dy pika uji!

Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke Aybuke Pusat, e cila ka një ngjashmëri të frikshme me moderatoren. Nuk e besoni? Atëherë shikoni fotot e mëposhtme: