SI RRALLËHERË/ Almeda Abazi publikon videon e djalit të saj duke folur shqip – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Almeda Abazi publikon videon e djalit të saj duke folur shqip

SI RRALLËHERË/ Almeda Abazi publikon videon e djalit të saj duke folur shqip

Almeda Abazi është mjaft e komentuar sa i përket jetës personale. Ish missi shqiptar jeton prej vitesh në Turqi, ku është martuar me aktorin shumë të njohur, Tolgahan Sayiman dhe kanë dy fëmijë. Almeda është shprehur gjithmonë se dëshiron shumë që t’i mësojë fëmijët të flasin shqip.

Së fundmi, ajo ka postuar një video të të birit Efehan teksa ai flet shqip. Efe ka nisur shkollën por nuk duket shumë i lumtur nga ky fakt. “Pse nuk do të shkosh në shkollë, Efe?” pyet Almeda, teksa ai thotë: “Sepse lodhem”. Videoja ka bërë xhiron e rrjetit duke shkaktuar shumë të qeshura.