SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Xhemi Shehu pa pikë makijazhi dhe filtra Instagrami - AlpeGossip
SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Xhemi Shehu pa pikë makijazhi dhe filtra Instagrami

SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Xhemi Shehu pa pikë makijazhi dhe filtra Instagrami

Moderatorja e programit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë kujdeset për paraqitjen fizike dhe nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e Instagramit dhe pa pikë makijazhi.

Në një selfie të publikuar sot në Instagram, moderatorja ka pozuar siç e ka bërë nëna natyrë.

Xhemi duket sikur i ka zbritur nja 5 vite nga mosha e saj dhe një gjë është e sigurt: duam ta shohim më shpesh kështu!