SUPER YLLI SELENA GOMEZ HUMBET FRONIN/ Ja kush kryeson në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
SUPER YLLI SELENA GOMEZ HUMBET FRONIN/ Ja kush kryeson në Instagram (FOTO)

SUPER YLLI SELENA GOMEZ HUMBET FRONIN/ Ja kush kryeson në Instagram (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez ishte një yll që shkëlqente me sharmin e saj dhe talentin, por së fundmi ajo nuk është më personazhi më i ndjekur në rrjetin social Instagram.

Mirëpo këtë fron ia rrëmbeu futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo. Ky i fundit është komentuar gjatë për performancën e tij në skuadrën italiane, Juventus.

Ndërsa i përket arsyes së rënies së Selena Gomez, pasi ajo ka qenë për një kohë të gjatë, më e ndjekura në rrjete sociale është larguar nga vëmendja pasi ka probleme me shëndetin mendor.

Selena momentalisht ndodhet në një spital psikiatrik në Bregun Lindor ku po merr trajtim mjekësor.