“Ta haj b***ën, flemë bashkë sot”/ Pas bisedave të nxehta me një djalë, FLET “Zogu i Tiranës” (FOTO) – AlpeGossip
“Ta haj b***ën, flemë bashkë sot”/ Pas bisedave të nxehta me një djalë, FLET “Zogu i Tiranës” (FOTO)

“Ta haj b***ën, flemë bashkë sot”/ Pas bisedave të nxehta me një djalë, FLET “Zogu i Tiranës” (FOTO)

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur për të gjithë publikun shqiptar si “Zogu i Tiranës” është bërë pjesë e një skandali të publikuar në faqen “Jeta Osh Qef”.
Aty pretendohet se në një bisedë përmes Messengerit në rrjetin social Facebook, Hermesi e ka shfaqur hapur se është homoseksual, teksa lë një takim në shtëpinë e një mashkulli që i ka shkruar.

Në një reagim për Express, Hermes Nikaj mohon vërtetësinë e këtyre bisedave, duke deklaruar se janë sajime. “Shkrimi është me shumë gabime – thotë Zogu i Tiranës, duke përjashtuar mundësinë që të jetë ai vetë që i është përgjigjur djalit me mesazhe. Hermesi e quan këtë veprim të bërë nga njerëz që janë xheloz për punën e tij dhe që duan t’i ulin figurën.

Publikisht Zogu i Tiranës ka deklaruar se është heteroseksual, ndërsa pak kohë më parë është ndarë nga një marrëdhënie me një vajzë.