Françeska ekspozon gjoksin, vëmendjen e marrin komentet epike të Encës dhe Zaiminës (FOTO) – AlpeGossip
Françeska ekspozon gjoksin, vëmendjen e marrin komentet epike të Encës dhe Zaiminës (FOTO)

Françeska ekspozon gjoksin, vëmendjen e marrin komentet epike të Encës dhe Zaiminës (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara në showbiz, sidomos për jetën private, por edhe fotot seksi që poston në rrjete sociale dhe që tërheqin shumë vëmendjen.

Mbrëmjen e djeshme modelja kishte postuar një foto provokuese ku dekolteja e hapur i ekspozonte gjoksin.

“Më shiko në sy zemër”, shkruan Françeska ndërsa mikeshat e saj Enca dhe Zaimina i kanë komentuar Françeskës duke shkaktuar shumë të qeshura.

Enca komenton disa emoji me sy duke treguar se po e sheh në sy ndërsa Zaimina i shkruan: “Ok” edhe pse me këtë foto do të ishte e vështirë që të përqëndrohesh tek sytë e saj.