Do ta njihnit? Klea Huta shndërrohet në një Rihanna dhe duket super: Ehh moj RiRi moj...(FOTO) - AlpeGossip
Do ta njihnit? Klea Huta shndërrohet në një Rihanna dhe duket super: Ehh moj RiRi moj…(FOTO)

Do ta njihnit? Klea Huta shndërrohet në një Rihanna dhe duket super: Ehh moj RiRi moj…(FOTO)

Mund të themi me bindjen më të plotë se Klea Huta është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar dhe së bashku me Elgit Dodën formojnë një nga çiftet më të bukura të shoëbiz-it. Edhe pse për disa kohë e mbajtën të fshehur, Klea dhe Elgiti “u dorëzuan” dhe po përjetojnë një romancë shumë të bukur.

Një nga femrat më të dashura dhe më inspiruese për publikun është Rihanna e kjo siç duket është fakt edhe për Klea Hutën Moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instastory ku është “shndërruar” në një Rihanna dhe ka shkruar: Ehh moj Riri moj motër”